| Byscu a întrebat:

Daca am sunat la 112 din greseala si a raspuns femeia aia si am zis alo si am inchis se intampla ceva adica frate chiar din greseala ma jur nu am vurtcrying

Răspuns Câştigător
| mimi2000mimi a răspuns:

Nu.doar daca zici ceva de genu"veniti repede in locul xy ca ii un accident"da de fapt nu e.mi s-a intamplat si mie. funda?

16 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Daca ai sunat de pe fix de acasa ai pus o!laughing)

| Byscu explică (pentru VadTot):

Nu ma dupa telefon mobil app nu mi s-a intamplat nimictongue

| Anonymus314 a răspuns:

Cum sa formezi 112 din greseala? cum sa apesi pe Apelare din greseala? Acu ce sa inteleaga femeia aia? Ca tu esti intr-un pericol si ca nu ai reusit sa zici decat alo? oricum nu cred ca o sa se intample ceva.

| Jameson a răspuns:

Nu se intampla nimic.
Doar in cazul in care punea autoritatile pe drumuri.

| mimi2000mimi a răspuns:

Eu am sunat din gerseala la politie,ca am uitat sa imi inchid telefonul cand mergeam la scoala, si cand m-am asezat(aveam telefonul in buzunarul din spate, la pantaloni), a spos cineva alo?! cine e acolo?! si era comic, ca parca imi vorbea fundullaughingda am inchis repede si n-am patit nimica.

| xcristix a răspuns:

Daca te uiti si tu putin la niste filme o sa vezi ca trebuie putin timp ca sa te localizeze, dar are nr. tau, deci trebuia sa ii spui ca a fost greseala, dar fiindca are nr tau sar pute so belesti, cat timp a trecut de cand ai sunat?

| Bebe09 a răspuns:

Nu se intampla nimic stai linistittongue

| Byscu explică:

Mama s dea domnu ma omor naibi 5mil-10mil e emendastraight face dar convorbinea na durat decat 5secunde

| Byscu explică:

Nu mai am parola la tel si am buton ok si buton SOS si aveam telu in mana sin nu mi-am dat seama

| Byscu explică:

5secunde dar m-am speriat si am inchis imediat

| Eliiza a răspuns (pentru Byscu):

Am patit-o si eu. am tot sunat la 112. si pe cand raspundea, eui inchideam. bla bla bla. si apoi. am sunat intr-o zi, si am lasat`o sa vorbeasca, si mi-a spus ca daca mai sun imi va da amenda 20 de milioane, si ma va duce la politie, ai si tu grija, ca lor le apare numarul tau, si vezi sa nu ti se mai intample. am patit`o si atunci m`am speriat foarte tare, si de atunci nu am mai sunat niciodata! straight face Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda? :*

| Byscu explică (pentru Eliiza):

Mai nu am vrut si e prima oara in viata mea cand sun adica dupa ce a spus femeia asa buna ziua... eu am zis alo si cand am auzit ce urgenta aveti am inchis imd 5secunde a durat totul

| Eliiza a răspuns (pentru Byscu):

Inteleg, eu ti-am spus doar ce mi s`a intamplat miewinking

| deutza02 a răspuns:

Nu,nu se intampla chiar nimic. eventual te vor suna ceii de acolo, dar tu nu trebuie sa te sperii, si, cat de calm, sa le explici ca a fost o greseala. daca iti vei pastra calmul nu o sa se intammple nimic.si mie mi s-a intamplat sa am raspuns la intrebari precum daca am avut o probleme de ce am inchis. daca chiar a fost o greeala si nu o gluma crede-ma pe cuvant ca vor intelege. funda te rog?

| Aeevhbdscagvhkcdd a răspuns:

Primesti AMENDA

| Adr1xYz a răspuns:

Am patit si eu asta chiar azi. Am un prieten, pot spune, sa nu jignesc " care nu judeca ", si a sunat 5 secunde, a tacut si a inchis. Nu stiu daca am primit apel inapoi. Am vazut ca sunt 2 apeluri, am vazut doar acolo, 5 secunde, si urmatorul 00:00. Nu stiu daca a fost trimis de ei inapoi... straight face