| 43214 a întrebat:

Am sunat din greseala la 112 si au raspuns dupa 3 secunde am inchis o sa primesc amenda?

Răspuns Câştigător
| Certains a răspuns:

Nu,sunt multe astfel de cazuri stai linistit.
Am patit si eu dar am facut intentionat cu cineva si nu s-a intamplat nimic.
O zi buna

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este "o greșeală" cu intenție, nu plătești amendă dar dacă mai faci o dată să nu te miri cu cine ai să te trezești la ușă!
Pa, pa.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna, nu vei primi amenda, dar nu mai face asta, lasa linia libera pentru cei care chiar au nevoie.

| perladunarii a răspuns:

Stai linistit nu vei primi nici o amenda, nu se intampla nimic!

| 123456_9946 a răspuns:

Depinde...daca ai abonament poate sa te gaseasca dar daca esti pe cartele prepay nu poate

| 43214 explică:

Precizez ca la 20 de minute m-a sunat un nr de fix are vreo legatura

| 43214 explică:

Nu stiu daca are vreo importanta dar dupa 20 de minute m-a sunat un nr de fix nu am raspuns

| MotoBlitz a răspuns (pentru 43214):

Ai pățit ceva până la urmă?