| ady2607 a întrebat:

Daca ar incepe cel de-al 3-lea razboi mondial, intre ce tari credeti ca ar izbucni acesta? si din ce cauza?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Romania si Moldova. Ne batem sa vedem care e mai comunista.
Ok, bine fie: America si cine vrei tu. E avida de putere. Pana la urma, se va trezi una sa-i dea in freza. Sper sa nu fie rusii: se duc bautorii de vodca la naiba.

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred ca Rusia si America vor fi tarile care ar putea da startul celui de-al treilea razboi mondial. Se stie de mult cate divergente si amenintari,, lascive " sunt intre cele doua tari.

April
| April a răspuns:

Cauza unui nou razboi va fi una religioasa:islam contra crestini. Iar in timp ce adversarii vor fi ocupati cu bataliile lor, se va ridica puterea celor cu pielea galbena:China.Nu asa prevedea. pare-mi-se, Nostradamus?

Bula
| Bula a răspuns:

Al treilea razboi mondial s-a terminat deja! S-a numit "Razboiul rece"
Acum suntem in al patrulea si se numeste "Gripa porcina", "Gripa aviara" sau "Recesiune mondiala". Este razboiul celor destepti (putini) impotriva multimii de prosti creduli...

| JeSa a răspuns:

Buna!, Intre Romania si Romania, cauza: Criza din 2010!, uitate un pic la ce zice o clarvazatoare;) =)))) http://www.evz.ro/......-in-2010/, Pa, pa!

| JeSa a răspuns:

Chiar e interesant! Care ar fi fost soarta Romaniei daca ar fi castigat Germania?, ps : Ca sa-mi expun o parere personala, cel de al treilea razboi mondial il traim exact acum, si este doar un razboi economic si cultural.Numai binewinking Pa!

| hândel a răspuns:

De acord cu Flav. Americanii-si baga nasu-n politica prea multor tari, si-ntr-o zi cred ca-si vor prinde rau nasul. Probabil musulmanii-i vor surprinde cu-n alt cadou d'ala exotic, ca este cunoscuta-n lume simpatia dintre cele 2 natii.hee hee

| Razvan a răspuns:

Cel mai sigur intre America si Rusia ca sa isi dovedeasca una alteia ca e cea mai tare puterii a lumiihappy

| 1968 a răspuns:

Iran-China-Rusia >America.

| alecs871 a răspuns:

Mah, de ce ne speriem noi de un Al Treilea Razboi Mondial, Romania va fi ferita de acest razboi ca oricum se afla cu 50 de ani in urma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca va fi intre Rusia si Iran sau America.