Întrebare recomandată | stefania25 a întrebat:

Daca as fi presedinte asi decide ca infractorii sa fie supusi la detectorul de minciuni asa nu ar mai scapa.Voi cum ati proceda? Sunteti de acord cu mine?

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Sunt total de acord cu tine! Nu ştiu de ce nu se procedează aşa, de ce se chinuie să adune dovezi şi alte chestii când îl poţi întreba pe om pur şi simplu dacă a făcut vreo infracţiune sau nu! M-am gândit şi eu la asta odată. laughing

94 răspunsuri:
| IceCrEaMGiRl a răspuns:

Sunt de acord cdumneavoastra 100%...Deoarece la detectorul de minciuni nu poti sa minti deloc.Ce as vrea sa fie asa...

| Truxiie a răspuns:

Da ai perfectă dreptate, dar e interesant în seriale gen csi să vezi cum adună probele şi aşalove struck

| OmulĂla a răspuns:

La ce corect scrii dpdv gramatical, la ce aberații debitezi, s-ar putea să și reușești. Tanti, tu încă mai crezi în basmele cum că detectorul de minciuni funcționează infailibil? Da? Două palme. Înainte să propui așa ceva, ce-ar fi să te interesezi nițel?

| stefania25 explică (pentru OmulĂla):

Auzi ba boule ca sa ma exprim frumos tine comentariile pentru tine mi―a scapat mana cred ca tu nu ai scris in viata ta cu o tableta vezi-ti de drum si taci din gura tu nu ai ce face probabil.

| OmulĂla a răspuns (pentru stefania25):

Mai nou, dacă o persoană greșește, persoana care o corectează e evident inferioară. Așa, deci? Ți-a scăpat mâna și la idioțenii? Chiar și pentru raționamentul tău găurit te scuzi prin neatenție, right?

| Blueeeeee a răspuns (pentru OmulĂla):

I-a venit o idee fara sa fie in cunostinta de cauza pentru ca daca ar fi urmarit anumite documentare *nu despre Pepe si Bahmunteanca* ar fi aflat ca metoda nu are o eficienta de 100%. Si normal ca i-a scapat mana! Nu ca ar fi gresit, ca de, daca omul greseste si il corectezi esti pus sa "stai in banca ta." si iti mai baga si doua trei injuraturi sa-ti arate cat e de inteligent.

| Ionucaaa a răspuns:

Ai dreptate. Ar fi mult mai bine şi corect.

| DennisDMR a răspuns:

Pai eu la-s baga direc la inchisoare daca se stie ca e infractor daca nu as face la fel ca tine.Cu drag eu (adica fratitu)

| Floricika2000 a răspuns:

Da, de ce nu laughing

| DjShizZelLE a răspuns:

I-as executa direct cu o ak47

| ovidiu8msn a răspuns (pentru DjShizZelLE):

Daca vei candida o sa te votez.winking

| Euuu99 a răspuns:

Buna!
Sunt total de acord cu tine.Asa fiecare om care a gresit, ar fi pedepsit dupa faptele sale. happy

| MaRRyAuTsA a răspuns:

Sunt de acord!

| Blueeeeee a răspuns:

In locul tau as incepe prin a invata sa vorbesc corect romaneste.

| stefania25 explică (pentru Blueeeeee):

Auzi tu stai la tine in banca si nu mai comenta

| Blueeeeee a răspuns (pentru stefania25):

Obliga-ma!

| Blueeeeee a răspuns (pentru stefania25):

Obliga-ma!

| Dragonfly359 a răspuns:

La fel

| Tedytzu0 a răspuns:

Detectorul de minciuni iti simte emotiile si sistemul phsihic...Nu prea poti sa il pacalesti.

| lilianu a răspuns:

Desigur,dar si pusi putin pe jar sa se invete minte.

| Scumpik246 a răspuns:

Da daca sa-r proceda asa ar fi mult mai usor.Sunt 100% de acord cu tine

| bambolaa a răspuns:

Sunt de acord! dar totusi nu intodeauna arata indicatii corecte. ar fi o solutie happy

| DamianNicu a răspuns:

Daca as fi presedinte as face tot posibilul ca legile sa fie respectate si sa imbunatateasca viata oamenilor.