| hans1 a întrebat:

Daca as inmatricula masina in Romania, tinand cont ca masinam-a costat 2500 euro, iar taxa este de 1600 as putea da statul in judecata?

Răspuns Câştigător
| AAAA1Antona99565 a răspuns:

Inainte era taxa de inmatriculare care e ilegala da domnul parca Victor Tonta ca un hot de buzunare al ELITEI COMUNISTE LAUREATE a transformato in TIMBRU DE MEDIU ce e legal numa ca a uitat ca un timbru e 2 lei 10 nu 100 sad, Incearca pe REPUBLICA MOLDOVA daca ai pe careva pe acolo si procura e legal happy

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti da Statul in judecata, problema este ca nu cred in sansa de castig cu timbrul de mediu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ce?