| qieiqpalz a întrebat:

Daca bati un record mondial ce primesti?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimic, sant nesimtiti cei de la recorduri macar putea sa iti dea o femeie la schimb daca nu se poate financiar.

| RAY a răspuns:

Devi popular, fug fetele dupa tine, ca zombi in filmele de groaza dupa carne proaspata, asa ca stai pe fundul tau si nu bate vreun record

| johnnny123 a răspuns:

Un record mondial la ce?

Una este să bați recordul mondial la 100m și alta este să bați recordul mondial pentru "cea mai mare colecție unghii tăiate"

| IIIshaneIII a răspuns:

$00000000000.000000000000.000000000000000000000000

| Lucian4 a răspuns:

Atentie mai multa decat o poza postata pe Facebooklaughing)

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Satisfactia personala, renume, un articol in ziare, un loc intr-o carte mare si inutila, cateva minute in care se va spune la striri numele tau si ce ai facut.

| Andrewe a răspuns:

Stima si respect happy