| RAY a întrebat:

Vreau sa cumpar ceva de pe. pcgarage. ei imi cer banii prin ordin de plata inainte de a primi produsul pot avea incredere in ei?
iar daca dau banii cand cand il primesc trebuie sa platesc 12 lei

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant de incredere dar nu au piese de calitate.

| Korrawi a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/, daca despre ei e vorba, sunt pe piata de ceva timp, cam 6 ani. Nu cred ca trag tepe. Plateste online cu cardul, daca poti. Se plateste transport la comanda de pe magazine online. Nu platesti transport/livrare decat daca au ei politica de transport gratuit la comenzi peste o anumita suma.
Piesele nu sunt facute de ei. Ei doar le vand. Calitatea tine de producator, nu de ei.

| misu a răspuns:

Platesti curieratul 12 lei, dar eu nu as avea incredere