| IarsiIar a întrebat:

Daca dam cazare si transport gratuit ucrainienilor (https://www.cfrcalatori.ro/......omaniei/), vom da la fel si dezertorilor rusi? Si familiilor lor daca vor veni cu totii?

Răspuns Câştigător
| Mavni a răspuns:

Chiar ar fi hilar ca sa tratam la fel pe cele doua parti care sunt in razboi. Dar, mai stii?

2 răspunsuri:
| IarsiIar explică:

Cat mai poate "duce" tara asta ca nu-si poate hrani nici populatia. Si lasa batranii sa moara de foame, frig, boli.

| C0STEL22 a răspuns:

Graul ucrainian fara taxe deja creeaza probleme producatorilor din Europa.este cu 100E mai ieftin la tona.
Ii ajutam pe ei si ne bagam pe noi in groapa.