| teodavid231 a întrebat:

Daca dau la o scoala de agenti de politie indiferent care, ies politist si dupa vreau sa dau probe pentru politia SAS/SIAS, conteaza inaltimea, daca nu sunt prea inalt, gen 175 si trec probele sunt admis indiferent de inaltime sau e un barem dupa care se recruteaza politistii SAS/SIAS?

Răspuns Câştigător
| Epickk a răspuns:

Am un tovaras care are aceleasi planuri si din cate mi-a zis el, atata timp cat treci de toate probleme, inaltimea nu este o problema.
Si oricum inaltimea ta este una decenta.
Ei pun mai mult accent pe kilograme.
Mare grija la asta daca ai planuri serioase!winking
Multa bafta!

1 răspuns:
| Anonimul222322 a răspuns:

Nu este nici un chestie de trebuie sa fi înalt trebuie sa treci probele de tile da și aia e