| Brasileiro a întrebat:

Daca duminica ar fi alegeri prezidentiale l-ati mai vota pe Traian Basescu?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ce întrebare. E ca şi cum ai spune : vine trenul, tu ce faci? Stai pe şine sau te dai la o parte?

Baftă!

18 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu! Nici la alegerile trecute nu l-am votat!

| AvalohAlyn a răspuns:

Categoric, nu.Cu toate masurile guvernului de dupa realegerea sa m-a convins sa nu mai votez niciodata PD-L.

| gabriela a răspuns:

Nu se mai poate vota! Si pentru ca nu se mai poate vota...nu ma mai duc la vot, cat oi trai. Gioana, Crin, DDD, puii de moguli. ce sa votezi? nu voi mai vota! Doar daca intra Mihai Razvan Ungureanu!

| Goblinoid a răspuns:

Daca alternativa ar fi Geoana, DA!
La alegeri marturisesc cu rusine ca am votat cu Basescu, cel mai luminat dintre marinari dar nu l-am votat pentru ca il sustineam, votul meu a fost unul anti-Geoana.

| claudiea79 a răspuns:

Da
incearca sa faca ceva bun in tara asta

| Cristi_6252 a răspuns:

Daca as putea da

| Cristi_6252 a răspuns:

Ba dar daca iesea Urangutanul ala de Geaona va iera mai bine?

| RloveR a răspuns:

Never laughing

| Adryannn a răspuns:

Nu binentzeles nici prima data nu las fi votat dar nu am 18 ani

| AcDc4ever a răspuns:

Nu nu nu nu nu nuuuu e un pampalau un dobitoc si un nu mai am cuvinte cum poti sa pui asemea intrebare?

| Boniboon a răspuns:

Hmm. e o intrebare capcana?

| Vero1996 a răspuns:

Mai bine m'as ineca in Marea Moarta decat sa il votez p'ala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu merita votat cas jigodii toti cine e prost voteaza politicienii rad de tot poporul si lumea nusi da seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-as mai alege pentru ca nu mai candideaza.Nu mai are dreptul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@AlanTigergerid

Nu fi demagog. Nu ai votat niciodata PDL. In primul rand, nu ai drept de vot, pentru ca esti minor, in al doilea rand esti suporter PSD.

| LoveAngel223 a răspuns:

Da doar nu l-as vota pe boc

| Irina1705 a răspuns:

Da

| mirus888 a răspuns:

Da doar nu l-as vota pe boc laughing