| RedNightmare a întrebat:

Dacă fac o comanda mare online,adica,mai multe lucruri care in total depășesc limita de devamare gratis,va trebui sa platesc devamarea? aaadica vreau sa spun ca niciunul din obiectele pe care le comand nu depășeșe limita,dar impreuna ele sunt peste aceasta,ele vor veni impreuna dar impachetate separat, credeți ca va trebui sa platesc devamarea?(sunt din Moldova, aici devamarea lucrurilor de peste 200 euro costa 20% din prețul acestora)

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

De ce nu faci doua comenzi separate?

| RedNightmare explică (pentru PainTech):

Pentru ca shippingul e 40 eur

| RedNightmare explică:

Bravooooo,cel mai bun răspuns everrrr, mulțumesc de ajutor frate, ești un geniu!

| Biciclistul5242 a răspuns (pentru RedNightmare):

N-ai pentru ce
Ma bucur ca te-am ajutat