| LanguageMaster a întrebat:

Dacă în viitor, România va deveni o țară dezvoltată, va atrage imigranți?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, ma insel sa ajunga asa departe tara noastra

| darrio2007 a răspuns:

Ai zis, bine, DACĂ.

| PainTech a răspuns:

Nu înțeleg de unde atâtea probleme cu imigranții. Avem unii localnici care sunt mult mai grav decât majoritatea imigranților ( nu mă refer in special la nicio categorie etnică, ci la personalitatea oamenilor în general ). Pe ăștia de ce nu ii dam afara dacă mergem pe logica asta?

| j1NNNx a răspuns:

Pui o intrebare de genu "daca o sa am mancare buna, o sa mai merg pe afara?"
e normal ca toata lumea trage la o tara mai bine dezvoltata, ia exemplu miilor de persoane care pleaca din Romania in alte tari pentru conditiile mai bune. cum noi facem asta, asa o sa faca si altii la randul lor daca tara noastra o sa fie precum sunt alte tari pentru noi acum

| Atim a răspuns:

Atrage si acum ceva imigranti, in special din zona asiatica.

Răspuns utilizator avertizat
| RaduCPM a răspuns:

Poate mă va atrage pe mine înapoi și mă vor respinge pentru trădare... Cine știe...

| Socherboom10 a răspuns:

Evident.