| UzZy94 a întrebat:

Daca m-am inscris de 1 luna la C.A.R si am depus deja o suma mare de bani dupa cat timp as putea sa scot suma de 5 sau de 3 ori cat este? stie cineva va rog! FUNDA

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de statutul propriu al fiecarui CAR, asa ca trebuie sa te interesezi la al tau.
De regula se poate obtine imprumut dupa 3 luni si cel mult de 3 ori suma depusa, poate exista si o limita de suma.

| VadTot a răspuns:

Incearca aici Si afli tot ce te intereseaza..Probabil ai crezut ca vei da lovitura nu i chiar asa! Succes!

http://www.car-invatamant.ro/informatii-utile/despre-sistemul-car/