| qElegaNT a întrebat:

am si eu un card la banca BRD si cineva mi-a depus o suma de bani, cum as putea afla numele persoanei care a depus acei bani? Cine ma ajuta primeste funda!

Răspuns Câştigător
| MoshEne a răspuns:

Simplu, ceri un extras de cont si acolo apar toate operatiunile facute pe acel cont si tot acolo vezi si cine ti-a trimis bani. Sau poti cere aceasta informatie si la un ghiseu al banii fara sa faci un extras de cont

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti afla doar de la persoana respectiva sau intreband la banca de unde ti-a fost alimentat cardul.

| Ghitahoinaru a răspuns:

Ai putea sa mergi la banca si sa intrebi, ar trebui sa iti poata oferi ei informatii sau in cazul in care ai homebank ai putea verficia pe site cine ti-a trimis banii in cont, nu stiu la brd dar la ing iti apare contul bancar si numele persoanei care ti-a trimis banii.

| qElegaNT explică (pentru Ghitahoinaru):

Nu ma refer s-a aiba neaparat si el cont bancar doar s-a se duca la banca cu buletinul si s-a zica vreau s-a depun si eu x lei in contul Ro 56 BRD xxxx xxxx xxxx.