| Razvan_Sologiuc_1992 a întrebat:

Daca vreau sa imi fac din nou pasaport si il duc pe cel ce a expirat mai am nevoie de alte documente?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Normal! Doar nu-ti imaginezi ca ti-l trage la xerox pe ala vechi! Iti trebuie exact aceleasi acte ca atunci cand ti-ai scos pasaportul expirat.

| valentingb a răspuns:

Http://www.necesare.ro/......t%20simplu
Gasesti si cererea acolo, o printezi tu ca sa nu dai 1 leu pe ea.

| Maomau a răspuns:

Evident ca da!
Si anume de tot ce ai avut nevoie cand ai facut primul pasaport!
Adica CI-ul. certificatul de nastere si casatorie dupa caz, actul de spatiu, si pasaportul vechi + cererea primita si completata de tine

| pvg a răspuns:

Ci,certificatul de nastere pasaport vechi