| buldome a întrebat:

De aproape 2 saptamani mi-a expirat buletinul si inca nu am avut timp sa ma duc sa-l schimb, am rezolvat toate actele necesare dar inca nu am avut timp sa-l schimb, intrebarea mea e: Va trebui sa platesc ceva taxa pentru ca nu mi-am facut la timp buletinul, daca Da, cam cat? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| IonutAxi a răspuns:

Nu trebuie sa platesti la atat timp de scrut. Altii nu il fac cu ani..si nu mai platesc si tu te temi de 2 saptamani, stai linistit. Bafta

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Amenda pentru depasirea termenului de preschimbare este de la 40 lei la 80 lei, daca te amendeaza ori nu depinde de cei de la SCLEP. Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| IonutAxi a răspuns:

Multumesc pentru funda happy

| cei7pitici a răspuns:

Nu platesti nimic, eu am avut o intarziere de 6 luni si nu am fost penalizat deloc! Du-te fara frica

| anita70 a răspuns:

Nu,dar ar trebui sa te duci cit mai repede.