| bOom a întrebat:

De ce asa de greu mi se aproba intrebarile si raspunsurile.Am pus o intrebare deja de 2 zile si inca nu s-a aprobat(

3 răspunsuri:
| 31957319 a răspuns:

Depinde de intrebare, daca ii ceva suspect in ea, sunt toate sansele sa fie refuzata. Iar la faz cu intrebariile, raspunsuriile ar trebui sa fie aprobate mai repede.

| bOom explică:

Problema e ca deja de jumatate de an mergea bine si mi se aprobau repede raspunsurile si intrebarile... iar acum? nu stiu ce s-a intimplat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
După ce au trecut 30 de răspunsuri și întrebări de filtrul de siguranță și sunt postate pe site, celelalte vor fi postate imediat.
Citește și politica site-ului pentru mai multe informații.
Pa, pa.