| LanguageMaster a întrebat:

De ce domnul Țiriac este singurul afacerist român care are bodyguarzi pe stradă?

7 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Cand ai multi bani ai si multi dusmani.

| Simpatic a răspuns:

Ai numarat toti afaceristii in Romania si stii ca e singurul? asta este printre cei mai bogati si cei mai cunoscuti dar pot fi de ex. oameni de afaceri care nu ai auzit de ei au 2000-3000-10.000 de angajati si au si aceia bodyguarzi sau nu.
Mai curand in cazul lui tiriac bodyguarzii sunt necesari pentru celebritatea sa, asa daca esti necunoscut dar bogat e mai intelept fara gorile langa tine, doar tu si un pistol.

| gabicoo a răspuns:

Pentru că:
"Am cu ce băăă!
Fomiștilor"
;(

| Bizon95 a răspuns:

NU e singurul

| Furnicuta000 a răspuns:

Tiriac nu e ca ceilalti afaceristi romani, e putred de bogat. Eu daca as avea 5% din averea lui tot mi-as pazi spatele.

| laSoledad a răspuns:

Pentru ca e si al doilea cel mai bogat roman, isi rezerva tot dreptul sa faca asta.

Si dragnea umbla cu interlopii drept paza de corp cand se afisa pe strada (mai ales la pe la tribunale si DNA).

| BlackLight1987 a răspuns:

Nu este singurul!