| anonim_4396 a întrebat:

De ce NU pot să intru la Orange? De ce îmi cer certificat verde?
Parcă nu a trecut legea!?
Parcă nu este obligatoriu să avem certificat verde?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Dar ce bre nea zilog pe unde lucrezi dumneata prin strainatate nu se cere certificat verde?

| zilog a răspuns (pentru Simpatic):

Hai să nu ne certăm că așa îmi vine să te enervez
dar pentru că te respect nu vreau să îmi sară țandărea
pentru că aș fi făcut potop de spume
doar așa că te consider prieten nu mă iau de tine

| Fatamuntilor a răspuns:

Este OBLIGATORIU in magazinele neesentiale.
daca nu ai cerificat poti sa dai bani potriviti operaratorului in usa.Sau sa rogi pe cineva care are certificat verde.

| Hope1992 a răspuns:

Buna,nu este obligatoriu doar la locul de munca, in rest ai voie doar la magazinele alimentare. Daca poti incearca sa rogi pe cineva care are certificatul ca sa te ajute cu ce ai nevoie din diferite magazine.