| king5151 a întrebat:

Mai este obligatoriu certificat verde la scoala de soferi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da! Este obligatoriu si la scoala de soferi dar si la Politie pentru testarea cunsotinetlor cat si la traseul cu Politia.
Daca esti antivaccinist, esti si pieton pe viata!

| CIaudiu a răspuns:

Poti face testul PCR si pe baza lui sa obtii un certificat verde valabil 48h sau 72h (nu mai stiu sincer cat e valabil in RO). Daca ai intrat in anul 2022 fara vaccin si in continuare cu parerea ca ar contine cipuri sau otrava de la Bill Gates ar fi cazul sa-ti faci un test iq. S-ar putea sa ai surprize.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap! Când te duci sa dai sala ți-l-l cere! Bafta!

| ACTH a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva. Am prieteni care au dat traseul acum cateva zile si nu le-a fost cerut niciun certificat verde.

| Daniel31 a răspuns:

Nu cred. Prieteni de ai mei au dat recent examenul auto doar cu testul, fara ca ei sa fie vaccinati.

| suntserios a răspuns (pentru Daniel31):

Pai certificatul verde se poate genera și pe baza de test de vreo luna