| Anomim2025 a întrebat:

De ce stirile il ataca pe presedintele Rusiei Vladimir Putin in continu? Ce a facut saracul om?
Am vazut un video in care spunea ca multe surse de stiri mai mult dezinformeaza oamenii in legatura cu Putin.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E! E lupta intre doua imperii. Rusii vor sa cucereasca Europa. Europa este cu americanii sa cucereasca lumea. Asta este cand doua mari puteri se intalnesc. Nici Putin nu-i usa de biserica.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Asta e politica.
Doar noi avem (am avut) un presedinte "sarac si cinstit".

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce a facut saracul om? Ti ti se pare politica asta expansionista a Rusiei condusa de Putin un lucru normal?

| mihai69 a răspuns:

Deschide acum televizorul / radioul / calculatorul etc. și o să știi sigur ce a făcut!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Vei intalni multi spalati pe creier de propaganda occidentala impotriva lui
putin. Iar daca nu vei tine cu americanii toti dobitocii te vor face pro rus si comunist.
http://burebista2012.blogspot.it/......ua-si.html

| goguPatent a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Cum comentezi 5 ani mai târziu și mii de crime? Parca propaganda aia anti Putin nu era chiar propaganda ci atenționări