| DonEduardo a întrebat:

Ce parere aveti de presedintele Rusiei, Vladimir Putin?

15 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că își apără țara și poporul.

| doctorandus a răspuns:

Se pare ca are probleme mentale.

| Drimmero a răspuns:

Ce parere poti sa ai despre un psihopat care a invadat o tara suverana fara niciun motiv si a ordonat distrugerea locuintelor, uciderea civililor, animalelor, violarea femeilor, a distrus vieti, e imaginea terorii, un salbatic ca asta merita torturat, batut 24/24, infometat, insetat, batut iar, schinguit astfel incat sa aiba o moarte lenta dar sigura, la fel si armata lui sa primeasca acelasi tratament.

| chuckmanson a răspuns (pentru Drimmero):

"un salbatic ca asta merita torturat, batut 24/24, infometat, insetat, batut iar, schinguit astfel incat sa aiba o moarte lenta dar sigura, la fel si armata lui sa primeasca acelasi tratament."
După standardele enumerate de tine cam la fel merita și fiecare președinte american care e încă în viață.

| Drimmero a răspuns:

Pentru Sadrian:

Pe cine a aparat de cine? daca ne puteti explica din putul gandirii morobolante pe care o detineti. Sau mata vorbesti doar ca sa nu adormi pe aici?

| Mosotti a răspuns:

El isi apara tara cum zice si sadrian46, nu avea sens sa astepte sa vina aia peste el inconjurandu-l cu armament. Si ce a fost la Bucha si in alte parti, nu prea au facut ei, chiar au cerut o ancheta internationala ca sa se dovedeasca asta, iar englezii au refuzat zicand ca au filmari si imagini, aiurea, de ce nu ni le arata si noua?
Nu mortii sa arate, ci sa arate cine trage cu adevarat.

E un joc mare ca sa fie UE distrusa economic, miza e enorma sa pice rusii de prosti.
Cine analizeaza faptele ajunge la acest adevar, nu din citite, ca nu cred nici ce zic rusii nici ce zic restul, nu ma iau dupa alea.

| Simpatic a răspuns:

Un criminal nenorocit la fel ca Stalin, dar care este de acord si cu atrocitatile facute de spalatii pe creier >soldatii rusi, acesti nenorociti lasi care violeaza copiii.
Cu totiii sper sa ajunga in fata plutonului de executie!

| StrongHeart a răspuns:

Orice ar zice lumea despre el, pot spune ca are mult curaj si spune lucrurilor pe nume.

| LordCristobal a răspuns:

Un om nebun fara simt practic.
Cu banii care i-a aruncat pe războiul din Ucraina putea sa își îmbunătățească armata sau industria petroliera și de extracție a gazelor cumpărând echipamente noi și moderne.

| sadrian46 a răspuns (pentru LordCristobal):

Avea instinctul de supraviețuire pentru poporul lui.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Un nenorocit!

| chuckmanson a răspuns:

Ce părere poți sa ai. An evil bastard that deserves to be hanged

| Kakarotto2016 a răspuns:

Adevarat tatal!

| SimplyBlue a răspuns:

Banuiesc că in disperarea lui, a dorit să facă din Rusia din nou, o mare putere și i-a ieșit contrariul. Mai cred ca se și apără, înconjurat de nato, fiindu-i teama că pierde si Ucraina din sfera de influență a Rusiei.

| teodorabju2 a răspuns:

E sexy