| Alpha27 a întrebat:

De unde pot sa iau un act de identitate suveran?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista asa ceva si nici n-o sa existe atata timp cat exista statele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Il scoti la imprimantă ca doar realizezi ca nu emite nimeni pe bune asa ceva.

| doctorandus a răspuns:

Ti le fac eu. Costa doar 5000 Euro. La altii le dau mai scump, tu ai reducere 25%.

| minrest a răspuns (pentru doctorandus):

Nu mai face, ma, la toti. Vrei sa fie mai multi suverani decat supusi?

| Andreeush a răspuns:

Pentru ce ai nevoie?

| johnnny123 a răspuns:

Nu este o contradicție în termeni? Dacă ești suveran înseamnă că refuzi actele de identitate emise de un stat.

Este ca și cum ai întreba "de unde cumpăr jumări de porc de post?"