| canazar94 a întrebat:

Salut, am un cont de economii ls RZB facut acum 2 ani, cam asa, si e facut pe 5 ani, daca il reziliez dupa 5 ani, pot rezilia constractul sa imi iau banii?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti renunta oricand. Se va lua comisionul de administrare si nu vei mai primi dobanda. Daca este la Raiffeisen banca pentru locuinte este pacat. E o dobanda buna. Cati bani ai pe el?

| Heureuse a răspuns:

Daca are beneficii drept o sumă de bani, îi pierzi şi îi iei doar pe ai tăi. Dar de obicei nu prea te lasă să îl închizi înainte.