| DeeaDLove12 a întrebat:

Din punct de vedere legal incalc vreo lege daca fac show in strada gratis[nu intrebati] tulburarea linistii publice...nu stiu oricum va fi ziua ma gandeam la un harlem shake in strada adica aia cu caprele fac la fel de craciun deci nu e ilegal thinking este sau nu? va rog seriozitate [scuze categoria dar e populara]

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este ilegal atata timp cat nu conturbi ordinea si linistea publica (zgomotul nu este mare) si nu este dupa ora 22.

| DeeaDLove12 explică (pentru Ioandelasal):

Pai va fi ceva muzica dar va fi prin niste boxe medii deci sa nu crezi ca iau tot sistemul cu mine ca la club cu bitu la maxim nu...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

| DeeaDLove12 explică (pentru bursuc001):

Ok dar nu am stiut la ce categorie sa o pun

| bursuc001 a răspuns (pentru DeeaDLove12):

Ok, nici o problemă, de aceea am mutat-o la categoria corectă ( la care o găseşti acum ).

O seară frumoasă.

| DeeaDLove12 explică (pentru bursuc001):

Mersi la fel

| bursuc001 a răspuns (pentru DeeaDLove12):

Mersiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| mirceavlas a răspuns:

Fiecare roman trebuie sa vada! https://www.youtube.com/watch?v=2umuEJ8Eons