| Xutsa a întrebat:

Dupa cat timp de la examenul auto ( atat sala cat si traseu - luate ), iti vine permisul acasa si asta fara sa fi scos acea dovada de circulatie?

Răspuns Câştigător
| 9gag a răspuns:

In maxim 7 zile lucratoare. Daca nu te gaseste acasa iti lasa un bilet si trebuie sa mergi la posta sa ridici plicul in care se afla carnetul. Succes

4 răspunsuri:
| Gini a răspuns:

Dupa ce ti-a dat dosarul (nu conteaza neaparat daca ai facut toate orele), De duci cu dosarul si in aceiasi zi dai sala. Si cand dai sala iti zice cand dai traseul, in jur de 3-4 zile, acum depinde cati vor da. Permisul il poti ridica a doua zi.
Succes la Sala&Examen!

| berelahalba a răspuns:

O saptamana

| Xutsa explică:

Nu este vorba de mine oricum,prietenul meu a dat sala, a luat-o apoi a si dat traseul, l-a luat si pe acesta insa a trecut o saptamana si ceva si inca nu i-a veni carnetul, ma enerveaza la culme asteptarea asta

| Xutsa explică:

Mersi JustWannaHelp, tocmai ce in sfarsit l-a primit sambata dimineata. Nu mai aveam rabdare sa i se aduca acasa si deja joi se facuse o saptamana.