| Kornuletz540 a întrebat:

E adevărat că Geoană candidează din nou la prezidențiale anul viitor și are și cele mai mari șanse de câștig în sondaje?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Se zice că... adevărul o să-l știm când se vor depune canditaturile. Oficial

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din cate imi amintesc nu si-a anuntat aceasta intentie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu avem de unde să știm dacă e adevărat. Așteptăm candidaturile.

| LordCristobal a răspuns:

Nu cred ca Geoana ar renunta la functia lui din Nato ca sa se reintoarca in mocirla romaneasca.
Sanse ar avea sa castige dar nu cred ca ar fi un presedinte foarte bun, mi se pare un om foarte usor de influentat.Are un intelect bun dar nu are instincte de politician abil.
La cum sta situatia acum si daca PNL insista cu Ciuca si sanse mari ca Ciolacu sa intre in turul doi cu USR sau AUR.