| TheDarkDragon a întrebat:

CAnd vor fi alegerile prezidentiale? Anul asta, sau anul viitor?

Răspuns Câştigător
| angel69lover a răspuns:

Următoarele alegeri prezidențiale din România sunt programate a avea loc în anul 2014. Ultimele alegeri au avut loc la 6 decembrie 2009 (scrutinul al doilea) și, conform constituției României, art. 83, președintele este ales pe 5 ani. funda te rogggg big grin

6 răspunsuri:
| TheDarkDragon explică:

Inca un an... sper ca nu vine inca un pitic chel ca asta, ca fac revolutie laughing

| firstboy a răspuns:

La anul cred, anul acesta nu.

| viviana269 a răspuns:

Eu cred ca anul viitor...adica nu stiu sigur dar nu cred ca a trecut asa mult timp de data trecuta big grin

| IzZyY a răspuns:

Anul viitor, si scapam in sfarsit de domnul fara un ochi!

| thebest_5336 a răspuns:

Anul viitor.