| LaurentiuNicu04 a întrebat:

Cum scoti bani de pe un bilet din agentia de pariuri daca esti minor?

2 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Cand veneam de la scoala, si aveam ceva marunt la mine si eu bagam, m-au invatat colegii...si "Daca" era sa castig si nu voiam sa afle mama/tata ca bag bani acolo, mergeam ori cu cineva +18 ani ori cu bunica care ma sustinea. Succes si "la cati mai multi bani".

| catanavip a răspuns:

Mergi insotit de un o persoana majora. Din punct de vedere legat nu ai voie sa pariezi si nici sa ridici pariuri.