| asperger3 a întrebat:

E obligatoriu ca intr-o excursie daca sunt 25 de elevi majori sa fie doi profesori supraveghetori?

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da pentru ca sunteti elevi.

| SMH a răspuns:

Daca este organizata de liceu, evident.

| asperger3 explică (pentru SMH):

Noi facem. Am ales sa facem excursie ca u am facut niciuna si era naspa banchetul.
Eram in jur de 120 de persoane(fara profesori) si cereau 5 lei de caciula pentru flori. Ce flori iau doamne iarta-ma de 600 de lei(minim)mai ales ca nu merg toti la miss sau mister.Plus ca a fost una super nesimtita care a spus ca facem banchetul in clasa.
In fine.

| SMH a răspuns (pentru asperger3):

Atunci nu-i nicio treaba, puteti merge singurilaughing