| janina_9077 a întrebat:

Elena Basescu are sanse sa ajunga europarlamentar?

9 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Daca da vai de reputatia noastra, lipsesc Vadim si Gigi si totul va fi o comedie

| borsec a răspuns:

Sper sa nu ajunga.

| LuS[z] a răspuns:

Cam are... daca strange 200.000 de semnaturi totul e aranjat, ca deh taticu ei e presedinte...

| csintalan a răspuns:

...nu,...

| somebody a răspuns:

Asta mai lipsea... Elena Basescu europarlamentar iar Gigi Becali presedinte si ne-ar trebui multi copaci si sute de kilometri de funie sa avem de ce ne atarna.Cred ca romanii isi merita soarta.Sunt unii intr-adevar competenti pentru asa ceva si nu reusesc sa stranga semnaturi si vine una (care nu e fata lui taticu) si e tare desteapta de-ti vine sa iei campii si vrea sa infinga ciresa in tort cu unghiutele ei de manechin.Asa se fura cinstit in tara asta in care numai cei ce muncesc nu au.De ce sa mai defileze la Botezatu sau mama Zina cand are pe tata sef de trib in tara lui Papura-Voda...winking

| andi a răspuns:

Traim in romania...tara tuturor posibilitatilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cu certitudine și siguranță de 100%, DA.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum vorbeste, parca e un elev scos la tabla, care si-a tocit lectia si a uitat-o si dupa cum conduce ca-ti taie fata, trebuie s-o feresti tu si parcheaza in mijlocu' strazii, ar fi bine sa nu. Da dovada de superficialitate si prostie, alaturi de nesimtire si trufie. De fapt e clar ca daca nu era tac-su, n-o baga nimeni in zeama, nu ajungea sefa tineretului din partid si nici nu visa candidatura asta. Argumentele ministrului Iacob Rizi, ca e normal sa o sustina, si-a dorit f. mult si a pus suflet in ce a facut, multi isi doresc si pun suflet, ba sint si cu mult mai competenti, dar nu vor avea sansa asta fara relatii. In tara noastra nu merge fara relatii, poti sa fii tu competent, pregatit si sa muncesti de crapi ca oricum nu conteaza, nu-i pasa nimanui, nu poti urca pentru ca nu sint locuri libere. Sint ocupate de cei cu relatii, care in general sint slab pregatiti si total nepotriviti pentru locul ala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da da daaaaaaaaaaa