| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca anul viitor in loc de doua examene pentru permis, se vor da 4 (poligon, condus ziua, condus noaptea si sala)?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti precis. O sa stim doar cand modificarea examinarii se va publica in Monitorul Oficial.

| whatevernvm a răspuns:

Nu ii nimic oficial

suntserios
| suntserios a răspuns:

Momentan e doar o propunere... da ce bine ar fi

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu e adevărat. Sunt doar zvonurii momentan.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Este doar o propunere pusa de un mare ales pe acolo nu lege. Deci... mergem inainte. Si eu cand am dat examen s-a schimbat legea peste noapte in timpul scolii peste noapte, n-a murit nimeni, am luat-o de la cap. Daca se vor schimba lucrurile vor fi cel mult ceva intarzieri pentru pregatire pentru cei la juma de drum si atat. Nu va speriati se anunta din timp acuma nu ca in '84.

| SoxSava a răspuns:

Buna. Asa sa zis la stiri si peste tot ca anumiti politiceni au optat pentru asta, intodeauna suntem informati de o lege " viitoare " ca sa zic asa. Inca nu sa votat oficial. Curand se va da votul in parlament si se va decide dupa rezultatul voturilor.