| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Cand vrei sa dai de permis A1 in afara de sala si poligon se da examen si in trafic?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se sustine proba teoretica si practica iar aceasta se sustine prin parcurgerea unui traseu in poligon si conducere prin oras.

| UnAltAnonimCelebru explică (pentru Ioandelasal):

Si examenul este parcurs in oras sau poligon? Politia este cu tine pe motocicleta?

| Ioandelasal a răspuns (pentru UnAltAnonimCelebru):

Nu mi-ai citit atent raspunsul, am spus clar ca sunt ambele, respectiv traseu in poligon si conducere in oras.

| UnAltAnonimCelebru explică (pentru Ioandelasal):

Scuze si multumesc.

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sala poligon, trafic.