| JetBlueJet a întrebat:

Este adevarat ca o sa se mai mareasca alocatiile in Romania?
crying

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Precis ca o sa se mai mareasca dar nu se stie cand si cu cat, am citit unele propuneri, chiar de 100 euro sau mai mult.

| whatevernvm a răspuns:

Cica se maresc pentru aia fara absenta

| OnuOnulică a răspuns:

Nu s-a anunțat nimic sigur până acum. Se discută despre o mărire cu 200 de lei, dar momentan sunt doar discuții.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Odata si odata... da laughing

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Vorbe sunt destule, fapte, mai putine.
Uite ce am gasit.
http://www.romaniatv.net/......73539.html
Dar nu putem garanta ca va fi asa...
O zi buna :)

| pufulescu a răspuns:

Daaa, cu cativa lei pe an se vor mari sigur dar mai au vreo 50 de ani pana ajung la nivelul din Germania, de cam 260 de euro.

| alexandrualind a răspuns:

Este posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se zice ca se mareste, dar nu sestie cu cat si in ce an..luna...zi

| AdrianaBacescu a răspuns:

Nu s-a anuntat nimic.

| RorySan a răspuns:

MOMENTAN SE PSUNE CA SE VOR MARI
Dar nu se stie nimic sigur

| Ioanaaaaaaaa2004 a răspuns:

Odata ce ele au crescut de la 42 la 84 de lei, nu este nikic sigur. Funda, mersi :*