| UnOmPrietenos a întrebat:

Este cineva pe aici care a castigat la Loteria Vizelor? Daca da vreau sa va intreb ceva, daca am studii de specialitate in Romania cu privire la administratia publica, si sa spunem ca dau la loteria vizelor, castig si plec, pot sa gasesc un job bun? Spun asta pentru ca legislatia Romaniei nu se potriveste cu cea a Americii...

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Acolo faci ce munca gasesti, facultatea este 0 din romania.mai ales administratia publica.si acolo, majoritatea au facultati si muncesc ca vanzatori, muncitori, etc.am o cunostinta si s-a casatorit acolo, terminase dreptul.acolo este muncitor in detroit.