| cristianzgz3 a întrebat:

Funda! Buna TPU am si eu o nedumerire cu prvire la o procura: cel de la consulat din spania mi-a zis ca trebuie sa fac procura numai pentru cand mah intorc in spania nu si pentru plecare din spania-romania(zicea numai daca vrei sa faci )

iar eu nu stiu sigur trebuie procura din spania-romania sau nu trebuie

multumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru intoarcerea in tara nu ai nevoie de declaratie a parintilor, de aceasta declaratie ai nevoie doar pentru plecarea in strainatate. Numai bine!