| amdr001 a întrebat:

Heey... scuzati categoria, dar asta e cea mai citita... s-a aprobat acta pana la urma? ca asa am auzit din mai multe surse straight face

Răspuns Câştigător
| Xpert a răspuns:

ACTA NU s-a aprobat si NU se va aproba niciodata! Daca s-ar aproba ar fi numeroase proteste si atacuri ale hackerilor indignati asupra site-urilor guvernamentale si de influenta.In concluzie ACTA nu s-a aprobat si nu o sa se aprobe(nu pe perioade lungi; poate vor sa vada ei un demo la protestele noastre si vor aproba acta pentru cateva zile laughing)! Sanatate!

3 răspunsuri:
| 98Enigma a răspuns:

Nu s-a aprobat... pirateaza loinistitwinking

| кเ๔๔๓เץt a răspuns:

Nu s-a aprobat.,

| roSenD99 a răspuns:

Nu nu s-a aprobat dar vin alte probreme