| LastNight1324235436 a întrebat:

Hey! A mai auzit cineva ceva de ACTA? Ce se intampla pana la urma?

Răspuns Câştigător
| alin334 a răspuns:

S-au dat la fund happy

4 răspunsuri:
| 93Anna93 a răspuns:

Din cate stiam eu, pana la urma Romania nu va aproba ACTA, dar nu se stie niciodata! Poate ne vom trezi cu legea intrata in vigoare, fara sa stim cand a fost votata!

| gicaputinica a răspuns:

Se asteapta rezolutia Curtii Europene de Justiţie.

| KodrutZ a răspuns (pentru gicaputinica):

Exact. Ideea e ca nu trebuie sa ne temem de piraterie, ci de faptul ca, odata ACTA adoptata, in maxim 5 ani va fi efectiv imposibil sa cultivi plante nemodificate genetic/BIO, asa ca mincati rosii si cartofi romanesti cu gust de rosii si cartofi cit mai puteti.

| BogdanBăă a răspuns:

Bună!
Din fericire ACTA s-a sfârșit. Dar bănuiesc că va apărea din nou.
Baftă!