| orang23 a întrebat:

Pana la urma s-a aprobat ACTA ca parca era nu stiu ce conferinta pe 19 iunie, acum e 24 deci ce ziceti?

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inca nu se stie daca va fi ratificat ori nu. Ce se stie precis este ca toate comisiile Parlamentului European au dat avize negative privind ratificarea ACTA. In plenul Parlamentului ratificarea se va discuta pe 3 iulie, poti vedea aici: http://www.europarl.europa.eu/......Committee. Numai bine!

| ombladon a răspuns:

Musca ti limba!

| orang23 explică (pentru ombladon):

Si eu as vrea sa fac acelasi lucru

| MarianWLF a răspuns:

Cum a zis Ombladonbig grin

| dragos9234 a răspuns:

Nu s-a aprobat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-au mai pus intrebari d'astea si se reraspunde ca nu s-a aprobat si cica un expert TPU zice ca nu se va intampla niciodata.

| MariusF23 a răspuns:

S-a respins!

| AnaCristinaN a răspuns:

Nu cred ca s-a aplicat, ca ar fi dat la tv.

| anndre26 a răspuns:

Nu, din cate am inteles Acta nu s-a aprobat si nici nu se v-a aproba :)
http://www.youtube.com/watch?v=0_fF-XQ6M9k