| Popa_Elena_2001_9E1k a întrebat:

Hei? Am 16 ani jumatate si duminică am bilet pentru a merge in Italia 3 zile. Plec însoțită de o persoana adultă si nu am stiut ca am nevoie si de procură de la părinți. Stie cineva unde as putea sa o fac maine in Pitesti?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nicaieri. Doar parintii o pot face unde sunt ei si daca sunt in Italia sa ti-o trimita pe e-mail si s-o printezi.

| christall a răspuns:

Uita-te pe google, suna la toate notariatele din pitesti si intreaba. Explica situatia si spune-le ca platesti pentru urgentare. Daca nu, vii la Bucuresti cu parintii. Dar tot asa dand telefoane