| MinaAmaCosmina a întrebat:

Hei, am facut 18 ani in octombrie, am primit alocatia pe octombrie, dar cea de pe noiembrie nu mi-a intrat inca, de obicei intra pe data de 8 a lunii, dar nu am primit nimic, colegii si prietenii mei au primit. Specific faptul ca sunt clasa a 12-a, am completat actele acelea si nu sunt repetent... oare mi-au taiat alocatia....sau ce?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti motivul.
Intreseaza-te la scoala sau la Agentia pentru Plati si Inspectii Sociale din judet.

1 răspuns:
| blackann a răspuns:

Intreaba la secretariat