| andreiboss31 a întrebat:

Buna seara...am implinit 18 ani pe 30 mai si ultima data cand am primit aloctia de la postarita a fost pe data de 15 iunie.
Un rand de acte le-am facut inainte sa ma implinesc 18 ani si pe 1 octombrie mi-am facut actele la banca-ca sa imi vina alocatia pe card.
Pe 14 noiembrie am primit 168 de lei, adica banii pe 4 luni.Trebuia sa primesc pe iulie, august...pana in luna noiembrei...deci 5luni.
O luna de ce nu am fost platit? Dau funda...

1 răspuns:
| AnnieG a răspuns:

Atat trebuia sa primesti, pe noiembrie primesti in decembrie, pe decembrie o sa primesti in ianuare si tot asa.