| Alexhshshw a întrebat:

Salutare tuturor!
Am o problema și poate voi mă puteți ajuta. Am făcut vârsta de 18 ani pe 22 iulie 2020. In Octombrie am revolvat actele pentru alocație, iar în noiembrie am primit suma de 555 lei (185 de lei pe lună )( după calculele mele am primit pe septembrie, octombrie și noiembrie ), dar mă tot întreb din ce cauza eu nu am primit pe luna august
(Trebuia să primesc suma de 156lei), colegii mei au primi, iar eu nu. In cazul in care știți de ce va rog frumos sa îmi spuneti...
P.s Eu înainte de a face 18 ani, luam alocația in Italia

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Poate din cauza asta.