| Luyy a întrebat:

Heii! Acum am deschis televizorul si mai pe toate programele este anuntat ca presedintele Traian Basescu va fi suspendat din functie.De ce? Primul raspuns,corect evident, va primi Fundaa!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata nu se stie, maine va fi votul Parlamentului. Este invinuit de mai multe, poti citi aici: http://www.mediafax.ro/......e-9813940. Numai bine!

6 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Buna diminieaaaataaa laughing de luni e tot circ. luna asta vom avea alt presedinte.

| Luyy explică (pentru Andrei7520152):

Imi pare rau, Rigel, daca tu consideri ca stau rau cu informarea, insa eu nu imi pierd vremea cu elucubratiile de la stiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca I s-a taiat craca de sub picioare. Asta este, o merita oricum.

| Luyy explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate.Sa dea Domnul un presedinte care sa faca sa infloreasca tara aceasta.

| eurynomus a răspuns:

O sa scapam de betivan?! Eu zic ca da. Sa se faca presedinte la ciresica unde bea pana se pisa pe el laughing

| stpu a răspuns:

Uite, fiind o stire de asemenea impact, in loc sa astepti raspunsuri aici, ai putea foarte usor sa cauti detalii pe un site de stiri, pe site-ul unui ziar, si acolo ai toate informatiile.
Succes!