| whoocares a întrebat:

Stie cineva ceva de Noul cod rutier? Cum ca s-ar lua permisul de conducere de la varsta de 17 ani ( dar trebuie sa conduci cu un adult ). S-a aprobat legea? Daca nu. cand se va aproba? Dau funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AndR3y_2220 a răspuns:

Acum poti face scoala inainte de 18 ani... dupa noua legislatie vei putea face scoala cu 3 luni inainte, si punct!
Examenul il dai numai dupa 18 ani. Nu va luati dupa tot felul de vorbe. Succes pe cand vrei sa incepi kiss**

3 răspunsuri:
| hax0r a răspuns:

Politia rutiera are site.

| whoocares explică (pentru hax0r):

Scuza-ma, daca nu ai un raspuns care m-ar putea ajuta. poti sa te abtii, nu se supara nimeni. Te pup.

| boogdan91 a răspuns (pentru whoocares):

Omul a vrut sa iti zica sa te uiti pe site ul politiei rutiere pentru ca acolo gasesti raspunsul, u ce *** vrei, sa-ti cerem adresa si sa-ti trimitem o scrisoare cu raspunsul? laughing