| Helenee24 a întrebat:

Hey. S-ar putea sa fie o intrebare stupida dar. azi am dat examenul auto teoretic (sala), l-am luat dar nu stiu daca am procedat bine ca mi-am luat dosarul acasa laughing Trebuia sa-l las acolo? sau trebuia sa scrie ceva pe el? Ca nu mi-a scris ca am luat sau cu cat sau asa.

Răspuns Câştigător
| danyello30 a răspuns:

Normal ca trebuia sa-l fi lasat acolo.Acele acte reprezinta pentru pollitie evolutia ta, eu iti recomand sa le duci la politie cat mai urgent.Sa ai o zi buna!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, Trebuia sa scrie pe el ceva, si sa il pastreze du-te repede si du-l acolo ca nu o sa mai ai permis! Du-te si zi-le ca a fost o greseala.

| LIN2010 a răspuns:

NU inteleg cum ai luat dosarul inapoi daca ai promovat examenul pe calculator, trbuia sa primesti doar o adeverinta in care se specifica data programata pentru proba practica(traseu), daca ai primit dosarul inapoi, normal trebuie sa redai examenul de teorie. Daca sti suts la suta ca ai promovat examenul teoretic du-te repede inapoi sa faca verificarea din ziua respectiva, probabil s-a produs o greseala desi nu am mai auzit in zona Mures asa ceva.Succes.

| deeeeea1 a răspuns:

Trebuia sa iti scrie cu cat ai luat si ti-l luai acasa apoi.

| deeeeea1 a răspuns:

Practic e ca si cum nu ai dat daca nu iti scrie acolo punctajul

| Helenee24 explică:

Deci. Nu am facut doar eu asta, ci toti care am promovat examenul [desi am fost doar 3 in tura respectiva] Cei care au picat au mers la un birou unde le trecea ceva pe dosar, iar noua unul din politistii supraveghetori ne-a zis "gata, acasa". Mi se pare normal sa ni se fi precizat ca mai avem ceva de facut in acest sens nu? Deci as prefera sa primesc raspunsuri de la cei care au dat examenul de curand fiindca se mai schimba lucrurile.