| aabbbccccddddd a întrebat:

Am vazut la stiri ca Rusia cere NATO sa se retraga din Romania si Bulgaria. Fix tarile de langa Ucraina.
Ma gandesc ca vrea sa ii fie mai usor sa invadeze Ucraina, eventual si pe noi si pe Bulgari
Care ar fi sansele sa porneasca un razboi mondial?

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

N-au cum sa invadeze sugacii aia de rusi Romania si Bulgaria, si-ar semna propria sentinta, ei fac doar valva si presiuni, fac pe smecherii dar vor fi mielusei daca misca un deget, nu o sa fie niciun razboi mondial, un razboi mondial in contextul actual ar insemna ceva catastrofal, horror.

| goguPatent a răspuns:

Hahaha
Tu ai idee ce inseamna Nato macar?