| CherryGirl67 a întrebat:

Hey TPUhee hee
Ce inseamna "copie legalizata dupa buletin"?
Adica ce trebuie sa fac?:d
Si costa ceva?:d
fundalove struck

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copia legalizata se face la notar. iti trag buletinul la xerox si iti pun o stampila cum ca e legalizat. toata chestia asta cost in jur de 20 lei tongue

| anaid a răspuns:

Cred ca ai nevoie de ea sa te inscrii la liceu,facultate sau ceva, nu? Iti faci o copie normala la un xerox, dupa buletin cu care te duci la orice birou notarial din zona si spui ca vrei sa legalizezi acea copie.

| A12NDRA a răspuns:

Copie legalizata dupa buletin=copie de buletin
pret=20bani cel mult

| spxinsane a răspuns:

Te duci la un notar public si ii zici ca ai nevoie de o copie legalizata la buletin

Acesta iti va face o copie si va pune pe ea o stampila

Va trebui sa platesti o suma (sub 10 lei)

Spor

Răspuns utilizator avertizat
| DuncaClaudiu a răspuns:

Se face neaparat personal?

| ufo a răspuns:

Copie legalizata e ca si cum ai avea buletinul. Cred ca va trebui sa platesti ceva, in ziua de azi nimic nu e gratis.

| pisiqtza16 a răspuns:

Buna."Copie legalizata dupa buletin" inseamna sa faci o copie normala si te duci la un birou notarial sa ti-l legalizeze.costa cevahee hee