| musiclover23 a întrebat:

Ce parere aveti de ACTA? Eu una nu sunt de acord cu acest tratat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ne spui şi de ce nu eşti de acord?

| NemNUZ a răspuns:

Are si avantaje si deavantaje :dezavantajele cred ca le stii dar avanteajele sunt ca copii no o sa mai stea toata ziua pe calculator si o sa invete mai mult in rest doar dezavantaje:sa faci 8 ANI DE INCHISOARE pentru un film pe net e de adreptul scandalos

| AnaPop a răspuns:

Parari si pro si contra daca stai si analizezi putin dar uite ce parere misto au bucurestenii din zona Pipera :)) http://www.stildeviata.com/mesaj-pentru-acta/