| TempestUV a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=YrKoeePLii4
Ce parere aveti? Sunt sau nu copii din ziua de azi din ce in ce mai prosti?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Nu ei sunt prosti, ci educatia si societatea, prin tot ce le ofera, ii face prosti!

3 răspunsuri:
| Duhovnicul a răspuns:

Nu mi se pare deloc asa, face misto de pitipoancele obsedate de make-up laughing
Dar de ce te deranjeaza asa tare ce fac altii? Te-ai simtit sau?

| TempestUV explică (pentru Duhovnicul):

Nu m-am simtit deloc rau, doar ca ma amuza foarte tare.Chiar daca face mistto de toate pitipoancele obsedate de make-up, eu una nu m-as fi machiat in halul asta. Dupa parerea mea si a colegilor mei e buna de dus la circ pe post de clovn.

| Șdeorna_Vlăduț_1998 a răspuns:

Nu, dupa parerea mea se distreaza. tu esti cam pe alta lume da no.